Play z wyłącznością na sprzedaż Nothing Phone wśród operatorów

Do końca 2022 roku Play ma wśród operatorów wyłączność na sprzedaż tegorocznej nowości tj. smartfonu Nothing Phone (1). Oprócz Play najmocniej oczekiwany telefon tego roku można kupić w elektromarketach. Cenowo i technologicznie to bardziej średniak, jednak jego wzornictwo stawia go w absolutnej awangardzie. 

  • Anna Malinowska
  • /
  • 7 listopada 2022

Gdzie i za ile Nothing Phone (1)

Wśród operatorów tylko Play posiada Nothing Phone’a w cenniku. Nie oznacza to, że inni operatorzy nie interesują się nowością. Fioletowa sieć ma ten sprzęt na wyłączność do końca roku. A to oznacza, że telefon pojawi się u konkurencji, jednak dopiero w 2023 r. Telefon można kupić w elektromarketech. 

W sieci Play aktualnie kosztuje jednorazowo 859 złotych, a później płacimy 110 złotych, z czego 60 zł to rata za urządzenie. W internecie i elektromarketach sprzęt ten jest wyceniany przeważnie 2299 zł, a 2399 zł.

Co wyróżnia Nothing phone’a

Telefon produkowany jest przez spółkę, której główna siedziba mieści się w Londynie. Twórcy pierwszego telefonu ze stajni firmy o przewrotnej nazwie „Nothing” postanowili wyróżnić się z tłum podobnych do siebie terminali i postawili na mocno indywidualny design.

To co rzuca się od razu w oczy to interface Glyph. Paski LED na pleckach układają się w finezyjne kształty, a przy okazji informują o stanie telefonu czy powiadomieniach otrzymanych na urządzenie. Krawędzie urządzenia bardziej przypominają wzornictwo znane z iPhonów, niż innych telefonów z Androidem. Plecki przykryte są szklaną taflą, przez którą, w nieco ograniczony sposób, możemy zajrzeć do jego wnętrza. To sprawia, że telefon że kupowanie etui na ten telefon, absolutnie jest fatalnym pomysłem.

T-Mobile będzie miało własnego smartfona z 5G. Co to jest T-Phone?T-Mobile będzie miało własnego smartfona z 5G. Co to jest T-Phone?Anna Malinowska

Wyciekły w Twojej firmie dane osobowe

możemy Ci pomóc w analizie i zgłoszeniu do UODO


NothingOS to Android?

Telefon jest urządzeniem z system operacyjnym Android w najczystszej możliwej postaci, z niebanalnym interface’m graficznym przywołującym punktowe wyświetlacze sprzed lat. System ten producent określa jako NothingOS. 

Komunikacja z urządzeniem odbywa się za pomocą wyświetlacza OLED 6,55” z bardzo płynnym odświeżaniem 120 Hz. 

Urządzenie dostępne jest w stonowanych wersjach kolorystycznych. Oraz w dwóch wersjach 128-256 GB. Telefon obsługuje technologię 5G. 

ZDJĘCIE: NOTHING.TECH

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami za zakresu bezpieczeństwa, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!
Jeżeli podobał Ci się artykuł podziel się z innymi udostępniając go w mediach społecznościowych.

Potrzebujesz wsparcia lub szukasz rozwiązań w zakresie zagadnienia, o którym mowa w artykule?

Najnowsze tematy

WSPÓŁPRACA

Blogi tematyczne

Prawo konsumenckie 2021
Blog prawa e-commerce
Prawo konsumenckie
Security Magazine
Poradnik: wszystko o zgodzie RODO i obowiązkach informacyjnych RODO
Kliknij aby wrócić do strony głównej

Newsletter

Bądźmy w kontakcie! Zapisz się na newsletter, a raz na jakiś czas wyślemy Ci powiadomienie o najważniejszych artykułach. Dla subskrybentów newslettera przygotowujemy specjalne wydarzenia np. webinaria. Nie pożałujesz!