PATRONAT MEDIALNY: POLSECURE Targi Kielce

Zaplanowane w terminie od 25 do 27 kwietnia 2023 roku Międzynarodowe Targi POLSECURE będą doskonałą okazją do zapoznania się z ofertą firm specjalizujących się w produkcji wyposażenia specjalnego, środków ochrony osobistej, sprzętu ratowniczego, oprogramowania służącego łączności, dowodzeniu czy kontroli, ale także do wymiany doświadczeń i rozmów o rzeczywistych potrzebach służb mundurowych.

  • Monika Świetlińska
  • /
  • 4 marca 2023

Bezpieczeństwo publiczne

Wydarzenie odbywające się po raz drugi pod Honorowym Patronatem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji po raz kolejny organizowane jest przy wsparciu Komendy Głównej Policji.

Partnerem strategicznym POLSECURE jest Grupa WB. Wśród wystawców, którzy do tej pory potwierdzili swój udział w Wydarzeniu są m.in. Enigma Systemy Ochrony Informacji Sp. z o.o., GLOMEX-MS POLSKA Sp.z o.o., Griffin Group S.A. Defence Sp. k., Grupa WB, HOLSTERS HPE Polska Grzegorz Szymański, KLIMAWENT S.A.,, LUBAWA, MEGMAR LOGISTICS & CONSULTING Sp. z o.o., MODULAR SYSTEM, Spółki Polskiej Grupy Zbrojeniowej, TRANSCOM INTERNATIONAL, TVPRZEMYSLOWA NOWAK SPÓŁKA KOMANDYTOWA, WORKS 11 Sp.z o.o., ZDUNEK PREMIUM Sp. z o.o. i inne.

Plan targów

Targi POLSECURE dedykowane są wszystkim służbom odpowiedzialnym za bezpieczeństwo publiczne w tym Policji, Straży Granicznej,  Straży Pożarnej, a także Służbie Ochrony Państwa, Służbie Więziennej. Ofertą mogą też być zainteresowane służby specjalne, Krajowa Administracja Skarbowa oraz organizacje ratownicze GOPR, TOPR, WOPR. POLSECURE 2023 będzie miało także ofertę skierowaną do ratowników medycznych.

2(11) 2023 SECURITY MAGAZINE2(11) 2023 SECURITY MAGAZINEMonika Świetlińska

Merytorycznym uzupełnieniem wystawy, tak jak podczas poprzedniej edycji będzie międzynarodowa konferencja organizowana przez KG Policji. W pierwszym dniu prelegenci skupią się na „Działaniach Policji na granicy wschodniej RP”  oraz  „Pewności w identyfikacji ofiar – rola zespołu DVI na miejscu katastrof masowych”.

Wyciekły w Twojej firmie dane osobowe

możemy Ci pomóc w analizie i zgłoszeniu do UODO

Drugi dzień konferencji będzie natomiast poświęcony między innymi tematom: „Od koncepcji do wdrożenia – kompleksowe rozwiązania dla motocyklistów ruchu drogowego polskiej Policji”, „Przeciwdziałanie zagrożeniom ze strony bezzałogowych statków” czy „Innowacyjność oraz budowanie kapitału ludzkiego na rzecz walki z cyberprzestępczością”. 

Już w kwietniu!

POLSECURE dołączyło w 2022 roku do portfolio Targów Kielce obok wystaw skierowanych do służb mundurowych jak znany na całym świecie Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego czy Międzynarodowe Targi Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych IFRE-EXPO. 

Zapraszamy do Targów Kielce od 25 do 27 kwietnia 2023 roku!

"Security Magazine" jest patronem medialnym tego wydarzenia. Zapowiedź i relację obejrzysz w naszym piśmie.

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami za zakresu bezpieczeństwa, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!
Jeżeli podobał Ci się artykuł podziel się z innymi udostępniając go w mediach społecznościowych.

Potrzebujesz wsparcia lub szukasz rozwiązań w zakresie zagadnienia, o którym mowa w artykule?

Najnowsze tematy

WSPÓŁPRACA

Blogi tematyczne

Prawo konsumenckie 2021
Blog prawa e-commerce
Prawo konsumenckie
Security Magazine
Poradnik: wszystko o zgodzie RODO i obowiązkach informacyjnych RODO
Kliknij aby wrócić do strony głównej

Newsletter

Bądźmy w kontakcie! Zapisz się na newsletter, a raz na jakiś czas wyślemy Ci powiadomienie o najważniejszych artykułach. Dla subskrybentów newslettera przygotowujemy specjalne wydarzenia np. webinaria. Nie pożałujesz!