PATRONAT MEDIALNY: CodeFrenzy 2024!

W dniach 5-8 lutego 2024 roku odbędzie się kolejna edycja konferencji CodeFrenzy, poświęconej najnowszym trendom i innowacjom w świecie programowania. Wydarzenie zrzesza pasjonatów technologii, oferując im wyjątkową okazję do zdobycia aktualnej wiedzy, dzielenia się doświadczeniem oraz spojrzenia na branżę IT z nowej perspektywy. 

  • Monika Świetlińska
  • /
  • 4 lutego 2024

W trakcie czterech dni uczestnicy zapoznają się z szerokim spektrum tematów związanych z programowaniem, cyberbezpieczeństwem, rozwiązaniami sieciowymi, uczeniem maszynowym czy sztuczną inteligencją. Konferencja odbędzie się w elastycznej formule online, co umożliwia uczestnictwo z dowolnego miejsca na świecie. Oprócz udziału w streamingu, rejestracja na CodeFrenzy gwarantuje również dostęp do nagrań po zakończeniu konferencji.

Podczas wydarzenia ekspercką wiedzą podzielą się między innymi: Jamie Coleman (Sonatype/IBM), Aicha Laafia (Biztech Morocco/Women TechMakers), Jakub Nabrdalik (Bottega IT Minds) oraz Dominika Zając (Qualtrics). Prelegentki i prelegenci poruszą tematy związane z wykorzystaniem potencjału AI, problematyką zmieniających się licencji open source, bezpieczeństwem w procesie tworzenia oprogramowania czy migracji do mikroserwisów. 

W agendzie znajdują się propozycje dla programistów, specjalistów cyberbezpieczeństwa, sieciowców, testerów oprogramowania, liderów zespołów, adwokatów DevOps, a także studentów i wszystkich, którzy dopiero szukają swojej drogi w branży IT.

Co objemuje program CodeFrenzy?

  • Inspirujące prezentacje: na wirtualnej scenie wystąpią specjaliści znani z konferencji: PLNOG, Oh My H@ck, CONFidence, 4Developers oraz JDD.

  • Panel dyskusyjny: eksperci z Rad Programowych wspomnianych wydarzeń poruszą najgorętsze tematy i odpowiedzą na pytania uczestników.

  • Networking: mimo formuły online, uczestnicy mają możliwość interakcji za pośrednictwem platformy Eventory. 

  • Konkursy: możliwość wygrania biletów na stacjonarne konferencje organizowane przez PROIDEA.

Agendę oraz darmowe bilety można znaleźć na oficjalnej stronie wydarzenia: https://codefrenzy.pl/

Najnowsze tematy

WSPÓŁPRACA

Blogi tematyczne

Prawo konsumenckie 2021
Blog prawa e-commerce
Prawo konsumenckie
Security Magazine
Poradnik: wszystko o zgodzie RODO i obowiązkach informacyjnych RODO
Kliknij aby wrócić do strony głównej

Newsletter

Bądźmy w kontakcie! Zapisz się na newsletter, a raz na jakiś czas wyślemy Ci powiadomienie o najważniejszych artykułach. Dla subskrybentów newslettera przygotowujemy specjalne wydarzenia np. webinaria. Nie pożałujesz!