nr tel.: 22 390 91 05

Inne marki
Rzetelnej Grupy

Rzetelny Regulamin Rzetelny Prawnik Rzetelna Umowa Prawo Konsumenckie Rzetelny Konkurs

Świąteczne przeceny, obniżki, wyprzedaże zgodne z prawem

Autor: Rafał Stępniewski Data: 17 listopada 2017

Promocje organizowane w sklepach internetowych np. z okazji świąt to nie tylko okazja dla klientów, aby nabyć produkty w wyjątkowych cenach. To także wyzwania dla przedsiębiorcy, aby promocje takie były przeprowadzane zgodnie z prawem. Jak o to zadbać?

Przede wszystkim ważne jest stworzenie osobnego regulaminu promocji, który będzie zawierał najważniejsze informacje dotyczące jej przebiegu. Warto zwrócić uwagę na to, aby unikać tak zwanych klauzul niedozwolonych, które mogą zmniejszyć prawa konsumentów.

W przypadku promocji organizowanych w eSklepach tematem, który może budzić wątpliwości jest kwestia zwrotów czy reklamacji zakupionych produktów, a także wyprzedaży towarów posiadających wady po obniżonej cenie. O czym należy w takim przypadku pamiętać?

Odpowiedzi na te pytania znaleźć można w artykule dostępnym na blogu Rzetelny Regulamin, do którego lektury serdecznie zachęcamy!

Jeżeli ar­ty­kuł przydał Ci się, udostępnij go in­nym. Pomóż nam dzielić się wiedzą. Dzięki po­niż­szym przy­ci­skom zaj­mie ci to chwilę.


Podziel się na Facebook Podziel się na Twitter Podziel się na LinkedIn